Üniversiteye geri dönmüştü! Hande Erçel’den yeni okul pozu

Oyunculuğa 2014’te başlayan, bir yıl sonra ‘Güneşin Kızları’nda hayat verdiği ‘Selin Yılmaz’ karakteriyle yıldızı parlayan Hande Erçel, dizi çekimleri yüzünden devam edemediği okuluna geçtiğimiz aylarda dönmüştü.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’ndeki eğitimini tamamlamak için tekrar kayıt yaptıran ünlü isim, öğrenci kartıyla verdiği pozun ardıdnan okulundan yeni bir kare yayınladı.

“CANIM OKULUM”

Instagram hesabından paylaşım yapan Hande Erçel, “Canım okulum… Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi” mesajını yazdı.

“İNŞALLAH BU DEFA OKULUNU BİTİRECEK”

Uzun süredir Hakan Sabancı ile aşk yaşayan 30 yaşındaki oyuncu, okul kaydını tamamladıktan sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Rektörü Prof. Dr. Handan İnci ile bir araya gelmişti.

İnci, Erçel ile fotoğrafına, “Sevgili Hande Erçel, Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencimiz. Çok sempatik, çok sıcakkanlı, çalışkan ve yetenekli. En önemlisi de akademili olmak nedir, gayet iyi farkında, inşallah bu defa okulunu ara vermeden bitirecek” notuyla sosyal medyada yer vermişti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir